Göster/Gizle
16 Ocak 2021- Cumartesi   /    3.239.109.55      Onaylanmayan Mail Adreslerine Ait Yorumlar Sistemde Gözükmemektedir.

CHP’Lİ DURMAZ: “KADRO HAKKI, TÜM İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE KADEMELİ OLARAK VERİLMELİ”

CHP’Lİ DURMAZ: “KADRO HAKKI, TÜM İŞÇİ KARDEŞLERİMİZE KADEMELİ OLARAK VERİLMELİ” Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda gündem dışı söz alarak Taşerona kadro konusunu g..

Meral Akşener'e Cevap

Meral Akşener'e Cevap İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Tokat ile ilgili iddiasına bir cevapta Ak Parti Tokat Milletvekili Prof.Dr.Celil GÖÇER'den geldi. ..

CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN 94. YILI KUTLANDI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN 94. YILI KUTLANDI Cumhuriyet Halk Parti'si Niksar İlçe Başkanlığı'nda 94. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlandı. ..

Akşener iddiasına karşı MHP İl Başkanı Onur ÇALIŞKAN'dan Basın Açıklaması

Akşener iddiasına karşı MHP İl Başkanı Onur ÇALIŞKAN'dan Basın Açıklaması İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in iddiasına karşılık MHP İl Başkanı Onur ÇALIŞKAN'dan cevap gecikmedi.ÇALIŞKAN açıklamasında;..

AK PARTİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

AK PARTİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR Niksar AK Parti Teşkilatı yenileniyor...

CHP 94. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

CHP 94. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR Cumhuriyet Halk Parti'si Türk Siyaset Tarihindeki 94. yılını kutluyor. ..

AK PARTİ'YE FETÖ'CULER Mİ HAKİM OLACAK?

AK PARTİ'YE FETÖ'CULER Mİ HAKİM OLACAK? Niksar Ak Parti İlçe Teşkilatı değişerek yeni bir yönetimle yoluna devam edecek.Tokat İl ve İlçe Teşkilatları için yönetim kurulu başkan adayları tesp..

AK PARTİ'DEN ZİYARET

AK PARTİ'DEN ZİYARET AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve Yönetim Kurulu gazeteciler gününü kutladı...

MHP NİKSAR İLÇE BAŞKANI YILMAZ’DAN GÜNDEMİ SARSACAK AÇIKLAMA

MHP NİKSAR İLÇE BAŞKANI YILMAZ’DAN GÜNDEMİ SARSACAK AÇIKLAMA MHP İLÇE BAŞKANI DURSUN YILMAZ 16 NİSAN 2017 TARİHİNDE GERÇEKLEŞEN ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ GAZETEMİZE YAPTIĞI AÇIKLAMAYI AYNEN YAYINLIYORUZ...

CHP’Lİ DURMAZ: “MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞIDIR”

CHP’Lİ DURMAZ: “MUHTARLARIMIZ DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞIDIR” Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz 19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle bir açıklama yaptı. ..

BİLDİKLERİ YERE KADAR GİTSİNLER

BİLDİKLERİ YERE KADAR GİTSİNLER TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Avusturya'nın silah ambargosunu ve Avrupa Parlamentosu'nun Türkiye ile..

CHP’NİN 93. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN…

CHP’NİN 93. KURULUŞ YILI KUTLU OLSUN… Cumhuriyet, karanlığın eşiğinden doğan, hırkası yırtık yüreği sağlam bir halkın eseridir...

BEYAZIT’IN YENİ GÖREVİ

BEYAZIT’IN  YENİ GÖREVİ AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt yeni bir göreve seçildi. ..

KADİM DURMAZ’IN BASIN AÇIKLAMASI. 09.06.2016

KADİM DURMAZ’IN BASIN AÇIKLAMASI. 09.06.2016 Aylardır ülkemizde yaşananlar, sokaklarda patlayan bombalar, annelerin gözyaşı, şehit verdiğimiz yiğitler yok olan hayatlar. ..

65. HÜKÜMETTEN BİR BAKAN BEKLİYORUZ

65. HÜKÜMETTEN BİR BAKAN BEKLİYORUZ TOKAT AK PARTİ SEÇMENİ VE AK PARTİYE OY VERMEYEN İNSANLAR 65. HÜKÜMETİN KURUCUSU BİNALİ YILDIRIMDAN TOKAT’A BİR BAKAN BEKLİYOR...

AKŞENER KAHVALTI PROGRAMINDA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

AKŞENER KAHVALTI PROGRAMINDA BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ	Kahvaltı Programından Tokatlı Basın Mensuplarının yanı sıra Tokat Belediye başkan adayı ve Milletvekili adayı sayın Erkan İkikat, yine MHP Milletvekil..

SAVUNMA SANAYİSİ KURULUŞLARINA TEKNİK GEZİ

SAVUNMA SANAYİSİ KURULUŞLARINA TEKNİK GEZİ Savunma Sanayi Müsteşarlığı koordinasyonunda Tokat Valiliği İl Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü Tokat-Turhal ve Zile Ticaret ve Sanayi Odaları işb..