Göster/Gizle
16 Ocak 2021- Cumartesi   /    3.239.109.55      Onaylanmayan Mail Adreslerine Ait Yorumlar Sistemde Gözükmemektedir.

AFRİN'DEN VATANA MEKTUP

AFRİN'DEN VATANA MEKTUP Muhammed AVŞAR'dan Askerlerimiz için.....

NİKSAR'DAN AMERİKA'YA ÇİNİ SATIYOR

NİKSAR'DAN AMERİKA'YA ÇİNİ SATIYOR Vali Cevdet Can; Niksar’da evinin bahçesinde kurduğu atölyede yaptığı çini işlemeleri ABD’ye satan 68 yaşındaki Tülay Atila’yı ziyaret etti...

585 KİŞİ AZALDI

585 KİŞİ AZALDI Niksar’ın Nüfusu 585 Kişi Azaldı..

TOKATLILAR İSTANBUL'DA BULUŞTU

TOKATLILAR İSTANBUL'DA BULUŞTU Tokatlılar Derneği Konfederasyonu Toplantısı dün İstanbul Küçükçekmece'de gerçekleşti, Ak Parti Tokat Milletvekilleri ve Milletvekili Adayları dahil b..

İLAHİYATÇI YAZAR AHMET BULUT NİKSAR'DA

İLAHİYATÇI YAZAR AHMET BULUT NİKSAR'DA "Namazla Diriliş" programını sunmak üzere İlahiyatçı Yazar Ahmet Bulut Vakıf İş Merkezi Masal Düğün Salonu'nda 22 Ekim Perşembe günü Saat 16:30'da öğr..

SOKAK HAYVANLARI BESLENME ODAĞI KURULDU

SOKAK HAYVANLARI BESLENME ODAĞI KURULDU Sokak hayvanlarının beslenilmesi amacıyla Tokat Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerince ‘’Sokak Hayvanlarını Beslenme Odağı’’ kuruldu...

BİR BAĞIMLININ KURTULUŞ MÜCADELESİ

BİR BAĞIMLININ KURTULUŞ MÜCADELESİ Yaklaşık 11 yıldır (uyuşturucu-alkol) gibi madde bağımlılığı ile mücadele eden "Niksar Ayık Yaşam Gurubu” kurucusu Hadi Bey "Bu illeti 26 yıl kullandı..

YAZARIMIZ DOĞA EKER YAZI SERİSİNE DEVAM EDİYOR

YAZARIMIZ DOĞA EKER YAZI SERİSİNE DEVAM EDİYOR Köşemdeki son yazımdan bugüne kadar uzun bir ara verdik. O günden bugüne tabiat “doğum/ölüm” döngüsüyle devam ediyor, güneş defalar kez doğdu ve ba..

SAVCI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

SAVCI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ Eski Ankara DGM Savcısı Hakan Kızılarslan ve Ekonomi Bakanlığı'nda uzman görevinde bulunan Atila Kızılarslan gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz sahib..

SOSYAL MEDYA BAĞIMLILIĞI DENGEMİZİ BOZUYOR !

SOSYAL MEDYA BAĞIMLILIĞI DENGEMİZİ BOZUYOR ! Modern çağın yeni sendromlarından biri olarak tanımlanabilecek sosyal medya bağımlılığı, özelikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle giderek ar..

AYVAZ MOLA CAFE'DEN YENİLİKLER

AYVAZ MOLA CAFE'DEN YENİLİKLER Ayvaz Mola Cafe-Restaurant baştan sona yenilenmiş kadrosu ve menü çeşitleri ile Niksar'da hizmet vermeye devam ediyor, artık Mola Cafe'de Pizza çeşitl..

BİLİM VE TARİH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞUYOR ULUSLARARASI 35. BİLİM ALETLERİ SEMPOZYUMU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE BAŞLIYOR

BİLİM VE TARİH İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞUYOR ULUSLARARASI 35. BİLİM ALETLERİ SEMPOZYUMU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE BAŞLIYOR “Uluslararası 35. Bilim Aletleri” Sempozyumu ve “İstanbul Üniversitesi Koleksiyonlarında Bilimsel Aletler, Yamalar, Baskılar” Sergisi, 26 Eylül 2016 t..

DOĞA EKER'DEN GÜRCİSTAN'DAKİ PİYANO

DOĞA EKER'DEN GÜRCİSTAN'DAKİ PİYANO Doğa Eker Gürcistan'da yaptığı geziyi kalemine taşıdı, Gürcistan'da yaptığı izlenimleri bizlere aktaran Doğa Eker'in yazısı sizlerle...

KÜLTÜR TURİZMİNDE İSTANBUL’UN YILDIZI PARLIYOR

KÜLTÜR TURİZMİNDE İSTANBUL’UN YILDIZI PARLIYOR Kurban Bayramı tatilinin dokuz güne çıkartılmasından sonra tatilciler rotalarını belirlemeye başladı. Şehirlerin sultanı İstanbul ise kültür ve tarih ..

Niksar Halkı Olarak Çevre Kirliliğine Hayır Deyin

Niksar Halkı Olarak Çevre Kirliliğine Hayır Deyin Niksar Belediyesi Zabıta Ekipleri Çamiçi Yaylası'ndaki denetimlerini sürdürerek haftanın her günü Çamiçi Yaylası'na denetime çıkıyor, Piknik yapan vat..

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MUTFAK SANATLARI OKULU LE CORDON BLEU İLE ÇAY SAATİ SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR!

DÜNYANIN EN PRESTİJLİ MUTFAK SANATLARI OKULU LE CORDON BLEU İLE ÇAY SAATİ SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR! Le Cordon Bleu Master Şefi Franck Bruwier ve Şef Tolga Özkaya, “Çay Saati Sohbetleri”nin ikincisinde gastronomi tutkunlarıyla buluştu ..

ALIŞVERİŞ VE SİNEMA KEYFİ BİR ARADA

ALIŞVERİŞ VE SİNEMA KEYFİ BİR ARADA 3 Ağustos tarihinde başlayan ve 17 Ağustos tarihinde sona erecek olan kampanya Tokatlıların yoğun ilgisi nedeniyle ay sonuna kadar uzatıldı...

“OLİMPİK BAŞARININ ANAHTARI GENLERE UYGUN ÇALIŞMA”

“OLİMPİK BAŞARININ ANAHTARI GENLERE UYGUN ÇALIŞMA” Rio Olimpiyatları’nda 8 madalya alan Türkiye, olimpiyatları 41’inci sırada tamamladı. Peki olimpiyatlarda neden başarılı olamıyoruz? Sportif başarıda ..

KUMBARAKİ KİTAPLAR ADANA'YA GÖNDERİLDİ

KUMBARAKİ KİTAPLAR ADANA'YA GÖNDERİLDİ Niksar Belediyesi'nin "Paylaşır mısın benimle?" sloganı ile başlattığı yardım kampanyasının meyveleri toplanıyor. Adana'da kitap ihtiyacı olan bir oku..

BELEDİYE GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN ATIK TOPLUYOR

BELEDİYE GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN ATIK TOPLUYOR Niksar Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'nce ; şehrimizde ambalaj atıklarının toplanması devam etmekte...

3G PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR

3G PROJESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR Tokat İl Genel Meclisi Aralık ayı toplantısının 2’nci birleşiminde “Geleceğin Gönlüne Girmek (3G) Projesi” görüşülerek karara bağlandı...

YDS TÜRKİYE BİRİNCİSİ NİKSAR'DAN

YDS TÜRKİYE BİRİNCİSİ NİKSAR'DAN YDS Türkiye 1.'si Niksar Prof. Dr. Erol Turaçlı Anadolu Öğretmen Lisesinden çıktı...

NİKSAR'DA ÜCRETSİZ GİYİM MAĞAZASI AÇILDI

NİKSAR'DA ÜCRETSİZ GİYİM MAĞAZASI AÇILDI Niksar Belediyesi Sosyal Projeler kapsamında “Onun var, artık benim de var” sloganıyla yola çıktığı Giyim Marketinin açılışı yapıldı. ..

NİKSAR ARA KÖYÜ SUYA KAVUŞTU

NİKSAR ARA KÖYÜ SUYA KAVUŞTU Niksar Ara Köyü içme suyuna 2014 yılında kavuştu ve köyün su sıkıntısı giderilmiş oldu...