Göster/Gizle
31 Mayıs 2020- Pazar   /    18.232.38.214      Onaylanmayan Mail Adreslerine Ait Yorumlar Sistemde Gözükmemektedir.

ORYANTİRİNG FEDERASYONU BAŞKANI NİKSAR'DA

https://www.niksaracicek.comTürkiye Oryantiring Federasyonu'nun düzenlediği Sporcu Gelişim Kampı Niksar'da yapılıyor. Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu ve Federasyon Yetkilileri Niksar'a gelerek Niksar'da gelişim kampına katılan sporcuları ziyaret etti.

19.8.2015 - 17:54   /   Okunma Sayısı: 2608

  

Türkiye Oryantiring Federasyonu'nun düzenlediği Sporcu Gelişim Kampı Niksar'da yapılıyor. Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu ve Federasyon Yetkilileri Niksar'a gelerek Niksar'da gelişim kampına katılan sporcuları ziyaret etti.

                Niksar'da organize edilen oryantiring sporcularının gelişim kampı 65 sporcunun katılımı ile başladı. Federasyon Başkanı Tekin Çolakoğlu kamp çalışmaları için Niksar'a gelerek çalışmaları yerinde izledi.

                Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu'nu ve sporcuları kamp alanında ziyaret eden Belediye Başkanı Özdilek Özcan ,Federasyon Başkanı ve sporculara başarılar diledi.

Niksar'da oryantiring sporunu başlatan İlker Yılmaz Melikoğlu oryantiring sporunun Niksar'a ve bölgeye sevdirilmesinde öncü rol oynadığı ve yaptığı çalışmalar ile Federasyon'un takdirini kazandığı Niksar Belediye Oryantiring takımını da çalıştıran Melikoğlu Niksar'daki kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini, Federasyon Başkanı Tekin Çolakoğlu'nun takdirlerini kazandığını ifade etti. İlker Yılmaz Melikoğlu oryantiring sporunun Niksar'da başlatmasından sonra değişik yıllarda Niksar'da uluslararası oryantiring müsabakalarının yapılmasına da vesile oldu. Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu Niksar ziyaretinde Türkiye genelinde Niksar-Bolu ve Kastamonu şehirlerinin oryantiring sporcularının kamp yapmalarına ve müsabaka yapmalarına elverişli olduğunu ifade ederken Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'a ve emeği geçenlere teşekkür etti.

                Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan Oryantiring Federasyonu 12-16 yaş gurubu gençlerin kamp yapmasından gurur duyduğunu ve oryantiring sporuna bundan önce de olduğu gibi bundan sonra da sürekli destek vereceklerini ifade etti. Belediye Başkanı Özcan Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Tekin Çolakoğlu ve beraberindekilere birer kupa bardak hediye etti.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...